Vrtané studny

Specializujeme se na vrtané studny, které přinášejí spolehlivý zásobník podzemní vody pro soukromé osoby, obce, zemědělská družstva i průmyslové podniky. Naším cílem je poskytovat optimální řešení pro získávání vody podle specifických potřeb a místních geologických podmínek. Oproti konkurenci můžeme nabídnout vrtný průměr až 600 mm, což umožňuje vybudovat studnu s větším obsypem a tedy v mnohem větší kvalitě.

Specializujeme se na vrtané studny, které přinášejí spolehlivý zásobník podzemní vody pro soukromé osoby, obce, zemědělská družstva i průmyslové podniky. Naším cílem je poskytovat optimální řešení pro získávání vody podle specifických potřeb a místních geologických podmínek

S využitím moderního strojního vybavení jsme schopni hloubit vrty až do hloubky 200 metrů, přičemž zajišťujeme zachování dostatečného průměru vrtu pro následné osazení výstroje. Naše technologie vrtání je plně přizpůsobena konkrétním geologickým podmínkám, což znamená, že jsme schopni pracovat jak v pevném skalním podloží, tak v nesoudržných zeminách.

Nabízíme širokou škálu materiálů pro výstavbu studní, od renomovaných výrobců z Německa až po cenově přijatelnější české dodavatele, vždy s ohledem na vaše preference a požadavky.

Včetně veškerého servisu souvisejícího s vrtanými studnami jsme připraveni zajistit veškeré předepsané právní úkony a vlastníme potřebná oprávnění pro provádění těchto prací.

Naše služby zahrnují nejen vrtání studní, ale také provádění hydrodynamických zkoušek, rozboru podzemní vody a instalaci zhlaví vrtu. Máme také zkušenosti s vyhotovením hydrogeologických vyjádření a projektové dokumentace pro legalizaci vrtaných studní.

Vrtaná studna od společnosti VBV GEO je zárukou kvalitního zdroje podzemní vody, který vám poslouží po celý život. Zajistěte si svůj spolehlivý a udržitelný zásobník vody s námi.

vrtáme!